מדיניות פרטיות

אנו מקפידים על פרטיות המבקרים באתר והגולשים הפונים לקבלת מידע.

באתר זה מוצגים תחומי ההתמחות ופעילות באינטרנט של NETAG. לגולשים ניתנת אפשרות לפנות ישירות למספר הטלפון המופיע באתר ו/או לשלוח פרטים ליצירת קשר. במסגרת השארת הפרטים תידרש/י למסור מידע אישי, דוגמת שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני ומספר טלפון שלך.

שדות החובה מסומנים. במידה ולא תמסור/י את הנתונים הנדרשים בשדות החובה לא תוכל/י לפנות אלינו. הנהלת NETAG תבקש רק את המידע הנחוץ לצורך יצירת קשר.

הנתונים שימסרו יאספו על ידי NETAG. אינך חייב/ת למסור את המידע, אולם בלא למוסרו לא נוכל ליצור עמך קשר (אלא אם בוצעה פנייה טלפונית ביוזמתך).

הפרטים שיתקבלו כמו גם מידע שייאסף על פעילותך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית) ישמשו את צוות NETAG בלבד לצורך בחינת הפנייה ומתן מענה, אלא אם יתקבל צו שיפוטי המורה ל-NETAG למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי, ו/או עקב מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין NETAG.

האתר משתמש ב'עוגיות' (Cookies) בפעילות השוטפת, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים דוגמת זמן שהייה באתר, מקור הגעה לאתר, דפים נצפים ועוד. קיימת אפשרות להימנע מקבלת Cookies על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. יתכן ששינוי מעין זה יגביל את הגישה לחלקים באתר.

מסירת פרטים על ידך מהווים אישור מטעמך להיכלל ברשימת מקבלי דבר פרסומת (מגוון השירותים המוצעים וכן תוכן שיווקי), וזאת באמצעות אי-מייל, SMS וכיו"ב, אם וכאשר יוחלט להפיץ דברי פרסומת / תוכן שיווקי.

למרות האמור, תוכל/י להודיע על רצונך שלא לקבל / להפסיק קבלת דברי פרסומת. במידה ולא תבוצע פנייה בנושא זה, תמשיך/י להיכלל ברשימת מקבלי דבר פרסומת.

הנהלת NETAG רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות.