פרסום באינטרנט לעסקים קטנים

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים – מדוע עסקים קטנים זקוקים לפרסום מקוון

האם אתם עסק קטן שמתקשה להתחרות בחברות גדולות יותר, מכיוון שתקציב השיווק שלך נראה מוגבל יותר משלהם?
למרבה המזל, כעת יש לכם מגוון רב של אופציות פרסום באינטרנט לעסקים קטנים, שיאפשרו לכם להתמקם טוב יותר ולהתחרות לצד חברות גדולות יותר מבלי לפוצץ את התקציב שלכם!

ראשית, פרסום מקוון מציע לעסקים קטנים יתרונות רבים בהיותו חסכוני יותר מפרסום מסורתי, מכיוון שיש לכם שליטה על הסכום שאתם מוציאים על מסעות הפרסום שלכם, דרך הצעת מיקוד חזקה, תובנות יקרות ערך של לקוחות, החזר יעיל יותר להשקעה ועזרה לבניית מודעות המותג וכן מיקסום של פוטנציאל המכירות.

גלו מדוע שירותי פרסום באינטרנט לעסקים קטנים אלו יסייעו להעניק לעסק שלכם את הדחיפה השיווקית הדרושה לו:

AdWords של גוגל

AdWords של גוגל הוא כלי שיווקי מקוון חשוב מאוד לעסקים קטנים, שכן כאשר לקוחות פוטנציאליים מחפשים מוצרים או שירותים מסוימים, סביר להניח שהם יחפשו אותו באמצעות גוגל. צורת פרסום זו יכולה לעזור לעסק שלכם להשיג יותר תנועה לאתר שלכם, ליצור מודעות על ידי שיווק מוצר או שירות ספציפיים ובסופו של דבר להשיג מכירות מוגברות.

אדוורדס של גוגל הוא שירות של תשלום לקליק המאפשר לכם ליצור ולהפעיל מודעות עבור העסק שלכם באופן מושכל בבחירת התקציב שלכם.

המודעות יעילות מכיוון שאתם יכולים למקד אנשים באמצעות מילות מפתח ספציפיות הקשורות למוצרים ולשירותים שלכם. אתם גם שולטים בתקציב שלכם מכיוון שאתם יכולים להגדיר מגבלה יומית לגבי הסכום שאתם רוצים להוציא על המודעות שלכם ואת העלות המקסימלית לקליק שאתם מוכנים לשלם עבור כל מילת מפתח.

בהתאם ליעדים העסקיים שלכם תוכלו לבחור בין מודעות חיפוש, רשת המדיה ומודעות YouTube.

 יוטיוב

פרסום ביוטיוב מנוהל באמצעות Google Ads ומאפשר לכם להציג את פרסומות הווידאו שלכם בפני קהל לקוחות פוטנציאליים גדול המבוסס על מספר אפשרויות מיקוד אפשריות. תוכלו למקד על סמך חיפוש מילות מפתח, סוג ערוץ, פורמט תוכן, תעשייה ואפילו אתרים אחרים שבהם רשת המדיה של גוגל מסוגלת להציג מודעות. נכון להיום, ישנם שלושה סוגים של מודעות YouTube: מודעות ברצף / in stream, מודעות גילוי/ discovery, ומודעות באמפר / bummper. בשילוב עם אפשרויות הגבלה על מיקומים כדי להבטיח שהמודעות שלכם יופיעו רק עם תוכן שנראה לכם מתאים, זוהי הדרך הטובה ביותר להעלות וידאו לפני קהל בתשלום.

שיווק ברשתות חברתיות

פייסבוק נתפסת כאחת המשפיעות הגדולות בפרסום דיגיטלי, מה שמראה את החשיבות הגוברת של פרסום ברשתות החברתיות. פרסום ברשתות החברתיות פותח מספר דלתות בצורה של הגדלת טווח הגעה, נראות, זיהוי מותג, מכירות ועוקבים חדשים.

פרסום ברשתות חברתיות יכול להיעשות בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובלינקדאין. כשבוחרים לפרסם בפלטפורמות אלה, תוכלו למקד את הפרסומות שלכם בהתאם למיקום, גיל, מין ותחומי עניין, ולכן מובטח שהתקציב שלכם יושקע על אנשים שסביר יותר שיהיו מעוניינים במותג שלכם.