פרסום אתר בגוגל

אחת ולתמיד: למה כדאי לפרסם את האתר בגוגל?

מיותר להציג אותו, אך לא מיותר להציג בפניכם את היתרונות הבולטים שפרסום האתר שלכם בו – מנוע החיפוש גוגל. גם אתם, מבלי שאולי אתם מודעים לכך, מחפשים במנוע החיפוש המפורסם ביותר אנשי מקצוע, מידע על אירועים היסטוריים או טיפים לרכישת סלון חדש.

גם אתם, ככאלו העומדים בראשו של עסק – חדש או ותיק, רוצים להגיע לכמה שיותר לקוחות חדשים. בעבר, מאמצי הפרסום היו מושקעים ברדיו, בטלוויזיה ובעיתונות המודפסת. כיום? מרבית העסקים, גם אלו הגדולים ביותר, משקיעים את תקציבי הפרסום בקידום האתר במנוע החיפוש.

אם גם אתם שאלתם את עצמכם מדוע דווקא פרסום אתר בגוגל, לפניכם כמה סיבות טובות:

פוטנציאל חשיפה אדיר – מגיעים לעוד ועוד לקוחות!

בעידן שבו בכל בית ישנו לפחות מחשב אחד, ולכל אדם בוגר יש סמרטפון, פרסום אתר בגוגל מסתמן כדבר הטבעי ביותר. הפרסום שלכם ברשת מאפשר לכם להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, מה שיכול להגיד לכם בצורה משמעותית את ההכנסות והרווחים. בנוסף, בשונה מפלטפורמות פרסום אחרות, פרסום אתר בגוגל מאפשרת לכם לחשוף את תכני הפרסום לקהל יעד ממוקד. התוצאה? פרסום חסכוני ויעיל הרבה יותר.

והנה גם לכם: נכס דיגיטלי!

כיום, האתרים באינטרנט לא רק מספקים מידע אינפורמטיבי ופרטי התקשרות, אלא שהם גם מוכרים. האתר שלכם יכול להניב לכם הכנסות, זאת בנוסף למכירות בחנות הפיסית שלכם שממשיכות כרגיל. ככל שתשקיעו יותר באתר ובפרסום שלו, כך הוא יגיע ליותר משתמשים. כיום בעלי עסקים מבינים כי פרסום אתר בגוגל, מגלם בתוכו פוטנציאל אדיר להפיכת האתר לנכס דיגיטלי. איך זה עובד?

  • משתמש מחפש בגוגל אחר מוצר/שירות
  • האתר שלכם עולה בתוצאות החיפוש הראשונות
  • המשתמש נחשף למותג שלכם
  • במשבצת זמן זו המתעניין יכול להפוך ללקוח

פרסום האתר שלכם – רק שלא תישארו מאחור

אם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע לפרסם את האתר בגוגל, הנה היא: הפרסום במנוע החיפוש גוגל מסתמן כיום כסטנדרט. עסקים מפגינים נוכחות ברשת, וכך מטמיעים בהדרגה את המותג שלהם בתודעת קהל היעד. כשהמתחרים שלכם משקיעים במאמצי השיווק בגוגל ואתם לא, המותג שלכם נשאר מאחור. פרסום אתר בגוגל מאפשר לכם גמישות אדירה:

  • אפשרות פרסום יעילה שמתאימה לכל העסקים – קטנים וגדולים כאחד!
  • הגדרת תקציב לקידום ושיווק האתר
  • בחירה בנתיב המתאים – ממומן או אורגני
  • "קידום תוך כדי תנועה" – מנתחים תוצאות, מסיקים מסקנות ומיישמים בקמפיין הבא

פרסום אתר בגוגל – דיוק הצרכים והמטרות שלכם

על מנת להפיק את המיטב מהפרסום בגוגל, עליכם לחבור אל חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך. לכל עסק, בהתאם לקווים המאפיינים אותו, מתאימה אסטרטגיית פרסום שונה. חברו גם אתם אל חברה מקצועית שתאתר את הצורך שלכם, תגדיר את המטרות שלכם ותבנה בעבורכם תכנית קידום מותאמת אישית.

צוות NETAG המתמחה בבנייה וניהול נוכחות דיגיטלית של עסקים באינטרנט יוביל, יחד אתכם, את פעילות השיווק הדיגיטלי ויאפשר ללקוחות פוטנציאליים למצוא את המוצר או השירות שלכם. אנו מבצעים קידום במנועי חיפוש רשתות חברתיות ועוד.